Op zoek naar een passende baan in de techniek?
Het beste wat wij bouwen is zekerheid
Meer details
Match criteria
Regio
  • Europa
Alle vacatures

Villanyszerelő

Nieuw

Munkaköri leírás

Villanyszerelőként Ön felelős az elektromos csatlakozók telepítéséért és/vagy a meglévő elektromos csatlakozások karbantartásáért. Pontosabban:

  • Elektromos alkatrészek beszerelése, például villany, erős és gyenge áramerősség, ellenőrzés, mérés és szabályozás (vezetékek), biztonsági, riasztó-, jelző- vagy egyéb speciális berendezések.
  • Vezérlőszekrények, vezérlőpanelek, vezetékek, védőcsövek, légelosztó rendszerek, műszeralapzatok stb. építése, beleértve a különféle vasmunkákat, mint például kábeltálcák készítése és telepítése. Globális módosítások végrehajtása.
  • Mérő- és vezérlőberendezések elhelyezése. Bevétel termelése mérő- és vezérlőberendezésekből, tömítésekből, tengelykapcsolókból.
  • Raktár források felkutatása, javítási és karbantartási munkák elvégzése.
  • Anyagok, eszközök beszerzése, előkészítése használathoz, szerszámok karbantartása.

Követelmények

  • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Érvényes egészségvédelmi és biztonsági tanúsítvány – OHSAS, vagy hajlandó rövid időn belül teljesíteni
  • Előny, ha rendelkezik további tanúsítványokkal, például NEN3140, ATEX, és a biztonságos munkavégzésről emelőkosaras munkaállvánnyal
  • Alapszintű angol, társalgási szint – (kötelező)
  • Csapatmunka készség
  • Jogosítvány (előnyben részesítve)
  • Érvényes EU személyazonosító okmány (kötelező)

Vállalati profil

Egy 1981-ben alapított nemzetközi munkaerő-kölcsönző ügynökség vagyunk, amely műszaki szakembereket igénylő nagy projektekre szakosodott a hajógyári és építőiparon belül, infrastruktúrák kiépítésére, mint például petrolkémiai üzemek, adatközpontok, kórházak és egyebek.

Megbízható partnerei vagyunk az iparág vezető vállalatainak, és munkaadók a kielégítő munkatapasztalatot kereső tehetséges szakemberek számára.

Az ügyfél

Szakképzett villanyszerelőket keresünk különféle nagy építési projektekhez Hollandiában, Belgiumban, Németországban, Svédországban és Dániában.

Előnyök

  • Útiköltségek a lakhelyről oda és vissza
  • Utazási támogatások
  • Elhelyezés egy egyágyas hálószobában
  • Versenyképes fizetés
  • Garantált heti 40 óra
  • Heti fizetés
  • Lehetőség részt venni további projektekben jó teljesítmény esetén.

Lépjen kapcsolatba velünk

Ha kérdése van, keresse az alábbi személyt: Matjaz Lupse, matjaz@teamwanted.nl

Publicatiedatum

16.05.2022

Contactpersoon

Lupse